Teams

Met trots presenteren wij de teams van Korfbalvereniging Bladella 2018/2019.

Senioren 2

Britt van Avendonk
Fenne van Beers
Pleun Bontjer
Maaike Bosman
Lotte van de Broek
Janne van Bussel
Inge Daniëls
Klaske Galema
Nienke Hendrikx – van Limpt
Lenne Janssen
Mariska Lamers
Maud Lavrijsen
Noortje van Limpt
Silke van Limpt
Axell Maton
Evi Paridaans
Eef Schilders
Lynn Tenbült
Trude Vollebregt – Vrijsen
Caro Vosters
Iris Wouters

Trainer/coach: Henk van Hoof / Ilse Steur

Midweek 1

Nikky Ansems
Marit Brekelmans
Mieke Dirkx – Kaptheijns
Judith Hooijen
Marian Lavrijsen – Reijrink
Karlijn van Limpt
Lenny v/d Oetelaar – Linschoten
Ellen Schilders – van Noort
Mieke Schoofs
Monique Soetens – v/d Vliet
Ellen Teunissen
Yvette Wijnen

Junioren A1

Simone Bles
Hiske Galema
Nina van Gompel
Bente van Hest
Jinke Koolen
Sandy de Laat
Imke Lavrijsen
Lisanne Moeskops
Janne Naus
Aukje Tenbult

Trainer: Inge Daniëls
Coach: Iris Wouters

Trainingen: 
Dinsdag 19:00 : 20:00 uur
Donderdag 19:00 : 20:00 uur

Aspiranten B1

Rosanne Antonis
Meike van Beers
Yente Couwenberg
Piloe Geelhoed
Demi Heuveling
Zoë Isbouts
Lieke Janssen
Britt Jonkergouw
Julia Koolen
Roos Maas

Trainers: Janne van Bussel – Evi Paridaans
Coach: Ellen Theunisse

Trainingen: 
Dinsdag 19:00 : 20:00 uur
Donderdag 19:00 : 20:00 uur

Aspiranten B2

Noa Bierens
Imke van Gerwen
Evi de Greef
Isis Knoop
Sara Knoop
Anke de Kroon
Kim Laarakker
Imke Paridaans
Benthe Vennix
Niene Vinkenborg

Trainers: Maud Lavrijssen – Britt van Avendonk – Mariska
Coach: Moniek Vromans

Trainingen: 
Dinsdag 19:00 : 20:00 uur
Donderdag 19:00 : 20:00 uur

Aspiranten C1

Renske van Gerwen
Kris van der Heijden
Fleur Hoeks
Sanne Hoeks
Janne van den Oetelaar
Noor van den Oetelaar
Madelief Peters
Noor de Rapper
Sanne van Rooij
Amy Tenbult

Trainers / coach: Lenny en Hein van den Oetelaar

Trainingen: 
Maandag 18:15 : 19:15 uur
Woensdag 18:00 : 19:00 uur

Aspiranten C2

Evi van den Berg
Juul Box
Sam Dirkx
Femke Laarakker
Pleun Laureijs
Nienke van der Linden
Luka Maas
Lotte Vos
Jera van de Wiel
Meike Wouters

Trainers: Lenne Jansen – Pleun Bontjer – Jinke Koolen – Imke Lavrijsen
Coach: Imke Lavrijsen

Trainingen: 
Dinsdag 18:00 : 19:00 uur
Donderdag 19:00 : 20:00 uur

Pupillen D1

Sara Bons
Isa Broers
Maud Buijtels
Tess Castelijns
Amber Hoeks
Mijs Hoeks
Ise Huijbregts
Robin Leermakers
Diede Maas
Nanne van de Sande
Lieke Schreuder

Trainers / coach: Karlijn van Limpt en Mireille Bons

Trainingen: 
Maandag 18:15 : 19:15 uur
Woensdag 18:00 : 19:00 uur

Pupillen E1

Iris van Alphen
Juut van den Boomen
Tess Dirkx
Lente den Engelsen
Anke Hoeks
Loïs Peters

Trainers: Meike van Beers en Hiske Galema
Coach: Julia Koolen

Training:
Donderdag 18:00 : 19:00 uur

Pupillen E2

Izzy van Brakel
Aafke van Gompel
Eefke Kraaijvanger
Kris Leermakers
Nena van Limpt
Sanne van der Linden

Trainers / Coach: Janne Naus  – Lynn Tenbult

Training:
Donderdag 18:00 : 19:00 uur

Pupillen E3

Julie Barben
Lara van Gompel
Bo Hoeks
Mirthe Janssen
Pleun Pijnenburg
Floor van Steensel

Trainers: Piloe Geelhoed, Demi Heuveling en Imke van Gerwen
Coach: Merel Sleddens en trainers

Training:
Dinsdag 18:00 : 19:00 uur